Mottó:
Nem jöttünk mi sehonnan!
A magyar őshaza a Kárpátmedence!Regisztrációk
Iratkozzon fel e-mail címével a Blogra
Keressen a blogban
Üzenet
Mai üzenet:
A Magyar szó az Isten mag(y)a!.Sajó Sándor (idézet)
Magyarnak lenni:
büszke gyönyörűség!
Magyarnak lenni nagy szent akarat,
Mely itt reszket a Kárpátok alattMottó
Ami magyarul hangzik, az magyarul van!Társ oldalak
Részletek a “Blogkönyvből”
Rovásokról
Képek a blogban
Ehhez a diavetítéshez JavaScript szükséges.
Legnépszerűbb bejegyzések és oldalak
Blogkönyv
Idegenszó
Idegenszó áradatot
a nyelvbéna agya ráz.
A magyar szó érthetőbb
s így önmagában magyaráz.
Gyimóthy Gábor-
Legutóbbi bejegyzések
Kategóriák
A mag népének teremtése A Szellem korszaka barbár Blog Blogkönyv Bál család deviancia deviáns hajnal hit Hun HURU héber informatika Isten Jobbik Jézus Koppány Közművek Legenda Mag Magyar Magyarország Magyarság Meghatározás Napló Nosztalgia Nyelv nép pogány Politika rovásirás Rovások Szótár Szüreti Tab Történelem Validálás Vizellátás csatornázás Vérbulcsu WordPress zsidó Ösnyelv ŐsmagyarAz összes bejegyzés
Iratkozzon fel e-mail címével a Blogra
Meta
héber kategória bejegyzései
A Szellem korszaka 2.
A Szellem korszaka A föld fejlődése, élete, ciklikus. Felmelegedések, szárazságok, lehűlések, jégkorszakok, forróságok, szakadatlan vízözönök, követték egymást a föld történetében. Az utolsó pár ciklusban már ott volt az ember. Szenvedője, de mindig túlélője ezeknek a gigantikus tragédiáknak. Az eddigi földtörténeti … Egy kattintás ide a folytatáshoz….
Végképp eltörölni?
Tamás! Válaszolva a csoportban írt bejegyzésedre. Az egyik hozzászólásomban írtam, hogy én, biztatlak. Ezt fenntartom most is. Ne hagyd abba! Olyankor, amikor az ember az igazsággal, a valósággal küszködik, látja, hogy a sarkaiból kifordított világunk eltér az alapvető emberi értékektől, még … Egy kattintás ide a folytatáshoz….
Kategória: Blog, héber, Napló, Politika, Tamás
Címke: Fórum, szeretet, Végképp eltörölni?
Szóljon hozzá most!
A görög az magyar
A hit és a törvény. A világ jelenlegi társadalmai, ideértve a keleti és afrikai országokat is, harmonikusan illeszkednek, a Zsidó tanok, az azt követő, vallások, pártok, filozófiák, elméletek, tudományos képébe. A zsidó vallás alapja az egyistenhit, valamint a Tóra, az … Egy kattintás ide a folytatáshoz….